scroll_top
facebook LinkedIn
Chci pochválit Mám nápad Chci se informovat Chci si stěžovat


Něco navíc

 • Zajímavá čísla

  Naši pracovníci mají v součtu 379 let zkušeností v oboru . Jen za minulý rok strávili naši pracovníci celkem 793 dní na školení. Objednáním našich služeb ušetřil každý klient v loňském roce v průměru 937 hodin ročně na své koníčky. Naši klienti nás nyní mohou navštívit osobně a ušetří tim 1 hodinu na 1 návštěvu, pohodlně u nás zaparkují. Nikdy jsme Vám nebyli tak blízko jako dnes!

 • Přehled a vývoj loga společnosti od počátků do současnosti

  ....současné logo

  ... logo v dalších variantách pro inzerci 2008


  S novou divizí ANIMAL SITTING došlo k dalšímu rozvoji variant našich logotypů Dnem 18. listopadu 2006 společnost AGENCY INclean s.r.o. spouští vlastním zabezpečením další divize, a to sice divizi Baby Sitting a GARDEN, to přineslo změnu image společnosti a samozřejmě i inovaci loga společnosti ve všech variantách..


  Jsou tu i varianty loga pro ostatní již rozšířená použití 06/2006  Další variantu přinesly změny 03/2005

  Na začátku jsme používali následující varianty našeho loga

 • Vysvětlení systému barevného kódování jednotlivých oblastí.

  Každý objekt je rozdělen na maximálně čtyři oblasti dle následujícího přehledu:

  Modrá:
  Zahrnuje – Kanceláře, Chodby, Haly a recepce, Schodiště, Učebny, Jednací místnosti, Veškeré zařízení a vybavení předmětných místností.

  Zelená :
  Zahrnuje - Kuchyně, Přípravny, Jídelny, Jídelní vozy, Servírovací prostory, Prodejní prostory, Veškeré zařízení a vybavení předmětných místností

  Žlutá :
  Zahrnuje – Umývárny, Koupelny, Sprchy, Umyvadla, Bazény, Sauny, Veškeré zařízení a vybavení předmětných místností

  Červená :
  ​Zahrnuje – Toalety, Pisoáry, Kojící místnosti, Kojenecké místnosti, Přebalovací kouty, Veškeré zařízení a vybavení předmětných místností (doplnit obrázky k barevným odvětvím)

  V podstatě to znamená, že každá část objektu je zařazena do určité barevné skupiny a tím jsou na ní používány příslušné čistící prostředky a úklidové pomůcky. Nedochází tak k případnému přenosu nebezpečných látek a tak i samotný zákazník má vizuální kontrolu, zda je toto dodržováno. Jednotlivé příslušné čistící prostředky a úklidové pomůcky totiž odpovídají i svou barvou příslušné skupině.

 • Kvalifikovaní zaměstnanci

  Naše společnost klade velký důraz na výběr kvalitních zaměstnanců. Od každého zaměstnance požadujeme výpis z RT.

  Pracovníky úklidu školíme v problematice úklidu, námi používaných technologiích. Dále všechny zaměstnance školíme asertivitě, komunikačním schopnostem a v neposlední řadě i firemní kultuře a dalších anomálnostech a specifikách v chování u zákazníka. Po absolvování školení, nastupují pracovníci do pracovního procesu.

 • Úklidové prostředky

  Úklidová chemie
  Vždy dbáme, aby se rozředěné chemikálie nemísily a nenalévaly zpět do kanystru. Tyto chemie jsou používány od společnosti Merida. Používáme pouze prostředky a technologie na odpovídající technické úrovni. Obaly jsou vratné a ekologicky zpracovatelné.
  ​více...

  Úklidová technika
  Kromě klasických technických prostředků jako jsou stěrky, rozmýváky atd… používáme i vysavače pro mokrosuché čištění od značky Karcher.